2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:
2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:

Plan dla każdego

Jeśli macie dość planowania, zadzwońcie już dziś.

Plan dla każdego

Biuro podróży World of Adventures zajmuje się wszystkimi szczegółami wyjazdu na wakacje, usuwając niepotrzebny stres z i tak już gorączkowego stylu życia. A przecież wakacje powinny być odprężające i relaksujące. Pozwólcie, aby nasi specjaliści zajeli się każdym szczegółem planowania. Jeśli macie dość planowania, nie macie czasu, nie wiecie, jak to zrobić, lub po prostu nie lubicie tego robić, to nasza propozycja sporządzenia takiego indywidualnego planu dla każdego jest właśnie dla was!

Plan dla każdego składa się z kilku elementów:

 • Wyjątkowego, indywidualnego programu na każdy dzień podróży, który bedzie dostosowany do waszych zainteresowań, potrzeb i  preferowanego sposobu podróżowania, żebyscie mogli spełnić swoje marzenia o wymarzonych wakacjach.
 • Rezerwacji połączeń lotniczych
 • Rezerwacji noclegów
 • Transportu lokalnego w trakcie podróży (w tym lotów lokalnych)
 • Oszacowaniu kosztów wakacji lub podróży. Wszystko to przy uwzględnieniu budżetu

W jaki sposób powstaje plan dla każdego?

Pierwszym krokiem jest kontakt z nami i udzielenie nam informacji  o sobie i swoich celach podróży, podanie lokalizacji, ilości osób na wyjazd itp., wraz z górną granicą waszego budżetu który macie na ten cel przeznaczony. Gdy już poznamy podstawy  waszej wymarzonej podróży, skontaktujemy się z wami przez telefon, Messenger, WhatsApp?, Telegram lub wyślemy e-mail (zgodnie z  waszymi preferencjami) z proponowanym planem do konsultacji, abyśmy nie przegapili żadnego szczegółu wakacyjnej podróży. Dopiero po tym jak polubicie i zaakceptujecie nasze wstępne pomysły, przejdziemy dalej, aby stworzyć bardziej szczegółowy plan.

FAQ

Co mogę zaoszczędzić, korzystając z planu dla każdego?

Czas, pieniądze i stres  związany z koniecznością samodzielnego planowania.  

W jaki sposób oszczędzam pieniądze?

Nasza wiedza i doświadczenie w wyszukiwaniu najlepszych i tanich połączeń lotniczych, noclegów oraz transportu lokalnego pomoże wam zaoszczędzić pieniądze w każdym punkcie podróży.

Jakie macie doświadczenie w planowaniu podróży?

Mamy BARDZO duże doświadczenie! Nasi współpracownicy podróżują po świecie od wielu lat. To zdecydowanie przyniosło nam wiele przygód i odkryć, ale także pomogło rozwinąć umiejętności planowania. Ja sama jako właścicielka World of Adventures od 15 lat planuję podróże dla siebie, rodziny, przyjaciół i klientów.

Czy możemy zmodyfikować plan podczas podróży?

Oczywiście! Może sie zdażyć, ze znajdziecie się w miejscu, które tak wam się spodoba, że zechcecie spędzić tam kilka dodatkowych dni, lub miejsce, które naprawdę chcieliście odwiedzić zastaliście chwilowo zamknięte, albo samolot / pociąg / autobus się spóźni i zaistnieje konieczność zmiany planu. Możecie skontaktować się z nami w dowolnym momencie podczas podróży, a my zmodyfikujemy dowolną część waszej podróży za darmo; (wszelkie dodatkowe koszty związane z nieplanowanym transportem, biletami wstępu lub kosztami zakwaterowania będą ponoszone przez podróżnego.)

Ile czasu potrzebujecie na zaplanowanie podróży?

Najlepszym i najbardziej optymalnym okresem, abyśmy mogli uwzgędnić każde wasze życzenie i uzyskac jak najlepsze wyniki, jest powiadomienie nas  z trzymiesięcznym wyprzedzeniem. Daje nam to odpowiedni czas na znalezienie najlepszych i najtańszych lotów, najlepszych warunków noclegowych, wszystkich lokalnych środków transportu oraz atrakcji, które spełniają wasze oczekiwania. Oczywiście jesteśmy w stanie zaplanować  wasze wakacje w krótszym czasie (w niektórych przypadkach zrobiliśmy to w ciągu zaledwie dwóch tygodni), jednak opcje stają się bardziej ograniczone, a koszty mogą wzrosnąć. W przypadku podróży wymagających ekspresowego planowania (trzy tygodnie przed odlotem) dodatkowa opłata wynosi  250 USD.  

W jaki sposób plan dla każdego pomaga mi zaoszczędzić czas?

Aby uzyskać najbardziej dogodną cenę każdy szczegół podróży powinien być bardzo dokładnie zaplanowany. Planowanie  podróży składa się z długich godzin spędzonych przed komputerem lub z telefonem. Nasza praca polega na czytaniu o doświadczeniach i opiniach innych podróżujących, znajdowaniu wszystkich ofert, upenieniu sie, ze żaden szczegół nie zostal pominięty. Wiedząc gdzie, jak, kiedy szukać i na co zwrócić szczególną uwage odsuwamy od was cały ten ciężar. Wszystko, co musicie zrobić, to spędzić czas na pakowaniu bagażu.  

Dla kogo przeznaczony jest plan dla każdego?

Dla samotnego podróżnika, pary, grupy przyjaciół, rodziny z dziećmi. Dla zapracowanych ludzi, którzy nie mają czasu myśleć o planowaniu podróży. Dla początkujących podróżników, którzy nie chcą podróżować w grupach, ale nie wiedzą, jak rozpocząć własne planowanie. Dla tych, którzy mają doświadczenie, ale nie lubią lub nie maja ochoty planować. Dla każdego, kto chce uniknąć “niebezpiecznych miejsc lub części miasta” lub potencjalnych “oszustw”.  

Jakie są  koszty planu dla każdego?

Plan dla każdego ma trzy wersje:

Plan podstawowy – 299 USD

Plan standardowy – 499 USD

Plan VIP – 999 USD

Ekspresowe planowanie od 2 do 3 tygodni przed planowanym wyjazdem – dodatkowe 250 USD  

Czy plan obejmuje atrakcje dla dzieci?

Tak. Plan dla każdego jest dostosowany do potrzeb klientow i bierze pod uwage również życzenia dzieci. Jeśli lubicie parki wodne, parki rozrywki, sklepy z zabawkami, ogrody zoologiczne – dajcie nam znać, a my uwzględnimy wszystko w waszym planie.

W jaki sposób będę mógł się z wami komunikować podczas podróży?

Jeśli potrzebna będzie jakakolwiek komunikacja, zawsze służymy pomocą. Można się z nami skontaktować poprzez e-mail, telefon, Skype, WhatsApp?, Telegram, Facebook Messenger lub jakikolwiek inny środek komunikacji, jaki możecie wymyśleć lub jaki będzie dostepny w rejonie świata, w którym będziecie przebywać.

Udało mi się kupić tani bilet lotniczy, mam bardzo mało czasu przed wylotem, ale nie mam pojęcia, co teraz zrobić? Czy możecie mi pomóc?

Oczywiście! Wyślij wiadomość, e-mail lub zadzwoń do nas, a my sprawimy, że podróż się powiedzie.  

Plan podstawowy

  Koszt sporządzenia planu – 299 USD

 • jedna opcja lotu
 • dwa plany podróży drogowych
 • dwie możliwości na zakwaterowanie
 • transport lokalny
 • indywidualny plan na każdy dzień
 • dokładne oszacowanie i rozplanowanie kosztów całej podróży

Plan  standardowy

Koszt sporządzenia planu – 499 USD

 • trzy opcje lotu
 • Trzy plany mozliwości podróży drogowych
 • trzy możliwości na zakwaterowanie
 • transport lokalny
 • indywidualny plan na każdy dzień
 • dokładne oszacowanie i rozplanowanie kosztów całej podróży
 • opieka nad tobą w trakcie podróży (24 godziny na reakcję)
 • informacje praktyczne przed wyjazdem

Plan VIP

  Koszt sporządzenia planu – 999 USD

 • trzy opcje lotu
 • trzy plany możliwości podróży drogowych
 • trzy możliwości na zakwaterowanie
 • transport lokalny
 • indywidualny plan na każdy dzień
 • dokładne oszacowanie i rozplanowanie  kosztów całej podróży
 • opieka nad tobą w trakcie podróży (24 godziny na reakcję)
 • informacje praktyczne przed wyjazdem
 • mały przewodnik po wszystkich atrakcjach możliwych do zwiedzenia w trakcie podróży

Co oznaczają poszczególne punkty planu dla każdego?

Opcje lotu

Propozycja lotu między miastem wylotu a miastem docelowym. Jest ona dostosowana do waszych potrzeb i budżetu. Koszty lotu są prawdopodobnie najdroższymi kosztami podróży. Z naszą pomocą otrzymacie najlepszą jakość i najlepsze dostępne ceny bez martwienia się o wszystkie szczegóły samemu.  

Plan podróży

W oparciu o wasze zainteresowania i potrzeby przedstawimy wam różne pomysły na podróż. Lubicie duże miasta? Wolicie spokojne miejsca i spędzenie czasu z naturą? Interesuje was leniwy wypoczynek na rajskiej plaży? Pokażemy wam, jak zrealizować wasze marzenia!

Pomysły na zakwaterowanie

Mamy szeroką gamę wspaniałych hoteli / moteli / schronisk / apartamentów lub innych obiektów zgodnych z waszym zainteresowaniem i budżetem. Tani hotel  lub motel? Hotel rodzinny z atrakcjami dla dzieci? Mały domek na skraju dżungli? Dla Word of Adventures nie stanowi to żadnego problemu.

Transport lokalny

Personalny plan podróży uwzględnia również wszystkie lokalne loty, autobusy, samochody lub inne połączenia, których możecie potrzebować podczas podróży.

Planowanie na każdy dzień

Biorąc pod uwagę miejsca, które chcecie odwiedzić, transport lokalny i długość podróży, przedstawimy wam propozycje, jak najlepiej spędzić czas w miejscu, do którego jedziecie. Zaproponujemy miejsca warte odwiedzenia i przedstawimy te, które można pominąć. Damy wam rady na temat czasu, który możecie spędzić odwiedzając te miejsca, najlepsze dni do odwiedzenia danej atrakcji i ceny przy założeniu, że jest opłata za wstęp.

Szacowanie kosztów pobytu

Szacowany koszt całej podróży, z wyszczególnionymi lotami, biletami, lokalnymi środkami transportu, biletami na żywność i atrakcje.

Dbanie o was podczas podróży

W przypadku, gdy podczas podróży jakiekolwiek plany będą musiały zostać zmienione lub jeśli zdecydujecie, że chcecie zmienić niektóre szczegóły swojej podróży, dajcie nam znać, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby stało się to rzeczywistością. Będziecie  mogli cieszyć się wakacjami, podczas gdy my zajmiemy się zmianami w waszym planie. W zależności od wybranej opcji skontaktujemy się z wami w ciągu 12-24 godzin poprzez SMS, e-mail lub inny środek komunikacji, który będzie odpowiedni dla was.

Informacje przed wyjazdem

Informacje dotyczące formalności wizowych, szczepień i najlepszego ubezpieczenia podróżnego.

Mały przewodnik

Informacje na temat lokalnych zwyczajów, które pomogą lepiej przygotować się do różnych poznania kultury i lokalnych norm. Jest to również opis i krótka historia miejsc, które zamierzacie odwiedzić. Ale także ostrzeżenia o miejscach i rzeczach, których należy unikać, aby podróż była bezpieczna od początku do końca.