2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:
2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:

O biurze

"Say yes to new adventures"

World Of Adventures

Pomagamy spełniać marzenia i odkrywać świat.

Agnieszka Liddle
CEO I FUNDATOR WORLD OF ADVENTURES

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa w Międzynarodowej Szkole Dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W latach 1996-2005 pracowała jako dziennikarka, redaktorka i korespondentka dla wielu polskich i polonijnych czasopism.

Jej blog „Discovering our World” zabiera czytelników do najdalszych zakątków naszej planety, dostarczając pomocnych wskazówek dotyczących podróży jako całości. World of Adventures zostało założone w oparciu o jej fascynację podróżowaniem. W ramach działalności firmy oferuje indywidualne, dostosowane do potrzeb i budżetu każdego klienta wycieczki po Kalifornii, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Jako urodzona organizatorka jest szczęśliwa, mogąc podzielić się swoją pasją ze wszystkimi ludźmi z ponad 200 wycieczek, które poprowadziła. Jest członkiem Los Angeles Tourism & Convention Board. W życiu prywatnym stawia na pierwszym miejscu rodzinę i silne relacje interpersonalne.

Moja kariera z turystyką zaczęła się od prawdziwej pasji do podróżowania i wszystkiego, co z tym związane! Lubię każdy etap procesu planowania i przyjemność sprawia mi, gdy pomagam innym urzeczywistnić ich marzenia o podróżach. Dzięki mojej agencji żaden szczegół  waszej  wyprawy nie zostanie przeoczony i zawsze otrzymacie najlepszą obsługę waszego zlecenia.

Specjalizuję się w programach w pełni dostosowanych do oczekiwań klientów.  Oferuję  kontakt osobisty, przyjazną atmosferę i wspólne, zależne od indywidualnych potrzeb, budowanie programu pobytu.

Moje biuro podróży koncentruje się na zapewnieniu doskonałej obsługi, skupiając się na budżecie i potrzebach  klienta. Dzieląc się wiedzą z pierwszej ręki o najpopularniejszych atrakcjach, kurortach i rejsach, zadbam o to, aby wasze wakacje były naprawdę niezapomniane.

Nasza firma spełni wszystkie wasze wymagania i upewni się, że wasze potrzeby zostały uwzględnione, i na wszystkie pytania znaleźliście odpowiedzi.  

Współpracujemy blisko z wieloma najlepszymi dostawcami usług turystycznych oraz ciaglę się rozwijamy, korzytając z wszelkich dostepnych webinariów i kursów szkoleniowych i branżowych. Wszystko po to, aby móc informować was o najnowszych propozycjach turystycznych. Nasze biuro posiada dostęp do wszystkich ofert i  specjalnych zniżek.

World of Adventures zostało stworzone po to, aby pomóc wam zaplanować i zarezerwować wymarzone wakacje. Mamy wieloletnie doświadczenie w planowaniu, pobytów, wakacji i  podróży między kontynentami. Niezależnie od tego, czy  szukacie  rejsu, biletów lotniczych, zakwaterowania czy całego pakietu, ofertę dla was mamy  w zasięgu ręki!

Tylko renomowane firmy

Współpracując ze sprawdzonymi firmami na całym świecie wykonamy każde zlecenie.

Oszczędzamy wasz budżet

Wyszukamy najtańsze i najlepsze połączenia lotnicze, zarezerwujemy noclegi, zamówimy samochód.

Spełniamy indywidualne wymagania

Upewnimy się, że wasze potrzeby zostały w pełni zaspokojone.

Powiedz tak nowym przygodom

Wystarczy skontaktować sie z jednym z naszych specjalistów, odpowiedzieć na klika podstawowych pytan, a my znajdziemy najbardziej dogodną dla was ofertę. Tworzymy jedyny w swoim rodzaju zespół, który opierając się na własnych doświadczeniach i pasjach, pozwoli uwzględnić zainteresowania każdego klienta. Chcemy, żebyście byli całkowicie zadowoleni z współpracy z nami. Jeżeli macie pytania dotyczące naszego biura, naszych usług lub potrzebujecie wskazówek dotyczących podróży, skontaktujcie się z nami. Mamy nadzieję, że po pierwszych doświadczeniach będziecie z nami współpracować przez wiele lat. Satysfakcja gwarantowana.

Agnieszka Liddle

World of Adventures
2766 Longwood Court
Costa Mesa, CA 92626

Tel.: 714.249.3966
Business license # 54044
Languages spoken: English, Polish, French