2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:
2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:

O biurze

"Say yes to new adventures"

World Of Adventures

Pomagamy spełniać marzenia i odkrywać świat.

Prowadzę własne biuro podróży – World of Adventures – w Costa Mesa koło Los Angeles, z zamiłowania jestem też przewodnikiem po Los Angeles i okolicach. W ramach działalności mojej firmy oferuję również indywidualne, dostosowane do potrzeb i budżetu każdego mojego klienta wycieczki po Kaliforni, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Moja kariera  związana z turystyką zaczęła się od prawdziwej pasji do podróżowania i wszystkiego, co z tym związane! Lubię każdy etap procesu planowania wyprawy i przyjemność sprawia mi, gdy pomagam innym urzeczywistnić ich marzenia o podróżach. Dzięki mojej agencji, żaden szczegół  waszej  wyprawy nie zostanie przeoczony i zawsze otrzymacie najlepszą obsługę waszego zlecenia.

Specjalizuję się w programach w pełni dostosowanych do oczekiwań turystów.  Oferuję  kontakt osobisty, przyjazną atmosferę i wspólne, zależne od indywidualnych potrzeb, budowanie programu pobytu.

Moje biuro podróży koncentruje się na zapewnieniu doskonałej obsługi, skupiając się na budżecie i potrzebach  klienta. Dzieląc się swoją wiedzą z pierwszej ręki o najpopularniejszych atrakcjach kurortach i rejsach, zadbam o to, aby Wasze wakacje były naprawdę niezapomniane.

W przeciwieństwie do tradycyjnych  portali rezerwacyjnych, postaram się spełnić wszystkie Państwa wymagania, i upewnić się, że wszystkie Wasze potrzeby zostały uwzględnione, a na wszystkie pytania znależliście odpowiedz.  Oferuję moją osobistą opiekę nad klientem, której nie znajdziecie nigdzie indziej.

Oprócz swoich podróży do wielu najpopularniejszych miejsc na świecie,  również blisko współpracuję wieloma najlepszymi dostawcami usług turystycznych. Będę korzystać z moich certyfikatów szkoleniowych i branżowych, aby informować Was o najnowszych propozycjach turystycznych, jak również mam dostęp do wszystkich  ofert i  specjalnych zniżek.

Nasze biuro podróży zostało stworzone po to, aby pomóc innym ludziom zaplanować i zarezerwować wymarzone wakacje. Mamy wieloletnie doświadczenie w planowaniu, pobytów, wakacji i  podróży między konynentami!  Niezależnie od tego, czy  szukacie  rejsu, biletów lotniczych, zakwaterowania czy całego pakietu, ofertę dla was mamy  w zasięgu ręki!

Tylko renomowane firmy

Współpracując ze sprawdzonymi firmami na całym świecie, wykonamy każde zlecenie.

Oszczędzamy Twój budżet

Wyszukamy najtańsze i najlepsze połączenie lotnicze, rezerwujemy hotele, zamówimy samochód.

Spełniamy indywidualne wymagania

Zawsze staramy się aby Państwa potrzeby zostały w pełni zaspokojone w trakcie wycieczki.

“Say yes to new Adventures”

Wystarczy powiedzieć  jednemu z naszych specjalistów, gdzie chcecie się udać, a pomożemy wam  znaleźć  najbardziej dogodną dla was ofertę. Współpracujemy bezpośrednio z innymi firmami, aby uzyskać dla was  najlepsze propozycje wakacji czy podróży. Tworzymy jedyny w swoim rodzaju zespół, który opierając się na własnych doświadczeniach i pasjach, pozwoli uwzględnić zainteresowania każdego klienta. Chcemy, żebyście byli całkowicie zadowoleni z współpracy z nami. Jeżeli macie pytania dotyczące naszego biura, naszych usług lub potrzebujecie wskazówek dotyczących podróży, skontaktujcie się z nami! Mamy nadzieję, że po pierwszych doświadczeniach będziecie z nami współpracować przez wiele lat. Satysfakcja gwarantowana Skontaktujcie się z nami już dziś!

Agnieszka Liddle

World of Adventures
2766 Longwood Court
Costa Mesa, CA 92626

Tel.: 714.249.3966
Business license # 54044
Languages spoken: English, Polish, French