2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:
2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:

O nas

"Say yes to new adventures"

Nasze zaplecze

Jesteśmy grupą ludzi dobrze zaznajomionych z turystyką i regułami podróżowania. Nasze biuro podróży zostało stworzone po to, aby pomóc wam zaplanować i zrealizować wakacje marzeń. Mamy wieloletnie doświadczenie w planowaniu pobytów indywidualnych, grupowych, wakacji i podróży.

Nasze usługi

Niezależnie od tego, czy  szukacie rejsu, biletów lotniczych, zakwaterowania czy całego pakietu, ofertę dla was mamy  w zasięgu ręki. Skontaktujcie się z jednym z naszych specjalistów, i dajcie nam znać, dokąd chcecie się udać, a my wyszukamy dla was najlepsza ofertę. Współpracujemy bezpośrednio z najlepszymi i największymi firmami turystycznymi, co pozwala nam na uzyskanie najlepszych propozycji.

Satysfakcja gwarantowana

Tworzymy jedyny w swoim rodzaju zespół, który, opierając się na własnych doświadczeniach i pasjach, uwzględni wszystkie zainteresowania każdego klienta. Wiemy, że będziecie zadowoleni z naszych usług, a powracający i polecający nas klienci dają nam pewność, że po pierwszych doświadczeniach będziecie z nami współpracować przez wiele lat.

Poznajcie naszą drużynę

Agnieszka
CEO i założycielka biura World of Adventures

Jestem absolwentką Wydziału Dziennikarstwa w Międzynarodowej Szkole Dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W latach 1996-2005 pracowałam jako dziennikarka, redaktorka i korespondentka dla wielu polskich i polonijnych czasopism.
Biuro podróży World of Adventures zostało założone w oparciu o moją fascynację podróżowaniem i poznawaniem świata. W ramach działalności firmy oferuję indywidualne, dostosowane do potrzeb i budżetu każdego klienta wycieczki po Kalifornii, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Jako urodzona organizatorka pragnę podzielić się swoją pasją i doświadczeniem z wielu wycieczek, które poprowadziłam z gośćmi z całego świata. Jestem członkinią Amerykańskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polonijnych oraz Los Angeles Tourism & Convention Board. W życiu prywatnym stawiam na pierwszym miejscu rodzinę i silne relacje interpersonalne.

Kama

Zaczęłam pracę w branży turystycznej jako pracownik na pół etatu. W miarę jak rosła moja wiedza o Stanach Zjednoczonych, obu Amerykach, Europie, Azji i Karaibach, wzrastało moje zamiłowanie do tej pracy. Wieloletnia kariera w branży turystycznej uświadomiła mi, że nie mogłam wybrać lepszej pracy. Mam wielkie szczęście że mogę powiedzieć “kocham swoją pracę”. Niektóre z moich pasji to rezerwacje miesiąca miodowego dla nowożeńców, organizację wyjazdów na śluby w różnych zakątkach naszego globu, a także turystyka grupowa i wczasy rodzinne. Niezależnie od tego, czy wybieracie się w podróż na Karaiby, do Europy, chcecie oglądać zabytki w Stanach Zjednoczonych czy po prostu marzy się wam relaks się w cichym i odosobnionym miejscu, zadzwońcie do mnie, a ja sprawię, że te marzenia się spełnią.

Majka

Zawsze pasjonowałam się podróżami. Pracę w branży turystycznej rozpoczęłam w 2007 roku a obecnie specjalizuję się w wyprawach po przygodę. Moje ulubione wycieczki to te, które są na uboczu głównych tras, oraz jak najbardziej aktywne: piesze wędrówki w Andach, jazda konna przez dżunglę w Belize, kolarstwo górskie w Palm Forests w Kostaryce czy spływy kajakowe w Amazonii to tylko nieliczne z przygód, które mogę polecić, i na które zapraszam moich klientów