2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:
2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:

National Geographic Journeys

Z kooperacji World of Adventures z G Adventures oraz National Geographic Journeys powstało 11 unikatowych i różnorodnych stylów podróżowania, które pozwolą klientom wybrać idealną wycieczkę.

1/ Oferta klasyczna

Wycieczki klasyczne to podróże i wycieczki grupowe. Przeznaczone są dla klientów, którzy chcą czuć się swobodnie mając zapewniony każdy etap wyprawy czy pobytu dzięki zorganizowaniu wszystkiego od A do Z, oraz czujących się bezpiecznie podróżując w grupie. Klasyczne wycieczki oferują idealną równowagę pomiędzy zwiedzaniem najważniejszych atrakcji a poznawaniem kultury i życia mieszkańców danego regionu oraz możliwością aktywnych doświadczeń w trakcie zwiedzania.

2/ Rejsy i oferty wypraw dla miłośników wypoczynku na wodzie

Wycieczki te są idealne dla każdego kto lubi aktywny wypoczynek nad i na wodzie, od początkujących do doświadczonych „wilków morskich”. Są dostępne prawie wszędzie na świecie, gdzie jest woda i obejmują żeglarstwo, rejsy, spływy na rzekach a nawet nurkowanie na Karaibach czy Galapagos. Wyprawy kajakami, małymi łódkami, jachtami czy olbrzymimi statkami wycieczkowymi do różnych zakątków świata.

3/ Wyprawy po zdrowie i urodę

Te wycieczki skoncentrowane są na koncepcji, że podróże dla zdrowia ładują ciało i odżywiają umysł. Zapraszamy na relaksujące zdrowotne pobyty w polskich i europejskich sanatoriach oraz ośrodkach odnowy bioologicznej. A także na wycieczki po zdrowie i urodę które oferują niesamowite miejsca docelowe, zabiegi i działania odmładzające oraz zdrowe jedzenie.

4/ Oferty dla młodych podróżników (od18-tki do 30-tki)

Oferta z myślą o młodszych podróżnikach. Proponowane trasy dla grupy wiekowej od 18 do 30 lat łączą zalety podróży w małych grupach z elastycznością niezależnych podróży. Te wycieczki, zaprojektowane są z myślą o szybkim tempie i przystępnych cenach, oferują mnóstwo wolnego czasu, a także możliwość odkrywania uroków życia nocnego.

5/ Aktywne zwiedzanie

Wycieczki umożliwiające podróżującym fizyczny kontakt z otoczeniem. Wycieczki zazwyczaj koncentrują się na aktywnym wypoczynku, takim jak wędrówki / trekking, jazda na rowerze lub uprawianie wielu dyscyplin sportowych. Sprzęt i eksperci są zapewnieni.

6/ Podróże pociągami i kolejami

Podróże koleją oferują inny sposób na poznanie świata, zachęcając do bliższego przyjrzenia się lokalnemu stylowi życia.

7/ Poznajemy lokalne życie i obyczaje

Te wycieczki  to w pełni wciągające wydarzenia, w ramach których podróżnicy mają okazję do szczegółowego zapoznania się z życiem i obyczajami miejscowej ludności. Wycieczki fakultatywne, specyficzne dla danego regionu, mogą obejmować wizyty na wsi, pokazy gotowania, wycieczki po rynkach połączone z degustacją lokalnych potraw i napojów, pokazy miejscowych obyczajów i wiele innych.

8/ Wycieczki rodzinne

Dzieci w wieku od 6 lat są mile widziane na wycieczkach rodzinnych, które oferują połączenie przygody, edukacji i kultury. Oferujemy zajęcia odpowiednie dla wieku oraz zapewniamy zakwaterowanie w hotelach, które są przyjazne dla rodzin z dziećmi i wiedzą, jak zaspokoić ich specyficzne potrzeby.

9/ Podróże geograficzne do świata przygód

To oferta unikalnych wycieczek zaprojektowanych tak, aby zabrać każdego w głąb kultur i miejsc, które odkrywa dla was World of Adventures. Oferujemy więcej doznań niż inne wycieczki, lepsze badanie i poznawanie danego miejsca we współpracy z lokalnymi ekspertami oraz swobodę wędrowania. Wszystko to w ramach struktury i bezpieczeństwa podróżowania w małej grupie.

10/ Podróże prywatne

Dajcie nam pomysł, abysmy mogli stworzyc dla plan prywatnej wycieczki, która zapewni Wam wyjątkowe wrażenia dokładnie dopasowane do tego, co lubicie i w jaki sposób chcecie zobaczyć i poznać świat.

11/ Podróże rodzinne National Geographic

Nowa linia wycieczek dla rodzin kochających przygody w poszukiwaniu innego sposobu wspólnego odkrywania świata.

SPECJALNA KOLEKCJA WYPRAW

Kolekcja obejmuje 20 kilkudniowych wycieczek w małych grupach, dzięki którym podróżnicy mają bliski kontakt z dziką przyrodą i zwierzętami w sposób szanujący ich wolność.

World of Adventures oferuje ponad 90 propozycji wycieczek i wypoczynku w podróży pod patronatem National Geographic. Ta ekskluzywna kolekcja wycieczek ma na celu zaprowadzenie klientów w głąb kultur i siedlisk najpiękniejszych miejsc na świecie.

Podróże z nami to nie tylko wycieczki, ale także okazja, by zobaczyć świat takim, jak go widzą lokalni mieszkańcy. Oferujemy możliwość dotarcia do lokalnych mieszkańców i rdzennej ludności. Możliwość poznania ich obyczajów i codziennego życia bez zakłócenia ich prywatności. Z National Geografic poznacie świat bliżej i „głębiej”, uczestnicząc na codzień w życiu mieszkańców regionu, który z nami odwiedzicie. Wycieczki pod patronatem National Geographic Journeys nie są produktem luksusowym, ale mają na celu zaoferowanie większej ilości specyficznych, unikalnych przeżyć, lepszych praktycznych możliwości bezpośredniego poznania i współdziałania z lokalnymi przewodnikami i społecznościami oraz swobody wędrowania.

Kluczowe regiony programu obejmują Afrykę, Amerykę Południową, Azję i Afrykę Północną oraz Bliski Wschód.

Liczba oferowanych przez nas wycieczek w każdym miejscu docelowym jest następująca:

 • Afryka – 23
 • Azja – 21
 • Australia Pacyfik – 5
 • Ameryka Środkowa – 4
 • Europa – 10
 • Afryka Północna i Bliski Wschód – 5
 • Ameryka Północna – 7
 • Ameryka Południowa – 16

Klienci podróżując z National Geographic Journeys uczestniczą jednocześnie w kilku programach, miedzy innymi:

„ POMÓŻ ZMIENIĆ ŚWIAT”

Kiedy klienci podróżują z National Geographic Journeys, pomagają finansować partnera non-profit Planeterra i inicjatywy rozwoju społeczności na całym świecie, a także wspierają działalność non-profit National Geographic Society w zakresie ochrony, eksploracji, badań i edukacji. Wyniki Ripple dla każdej trasy pokazują różnicę, jaką robi National Geographic Journeys w odwiedzanych społecznościach.

Czego mogą oczekiwać klienci podczas trasy National Geographic Journeys:

1/ Dowiedzieć się więcej. 

Wszystkie plany sporządzane pod patronatem National Geographic pomagają podróżnikom poznać ich miejsca docelowe przed podróżą, aby mogli jak najlepiej wykorzystać wskazówki i w pełni skorzystać z programu wyprawy. Lokalny CEO (Chief Experience Officer) na każdą wycieczkę oferuje całą swoją bogatą i unikalną wiedzę na potrzeby grupy podróżników. Jest również dostępny w każdej chwili, aby zaoferować pomoc w wyborze miejsc, gdzie coś zjeść lub co zobaczyć, w chwilach gdy podróżni mają czas wolny.

2/ Poczuć wolność

Podróżujący zawsze chętnie korzystają z planu podróży z możliwościami wyboru własnych przygód z mnóstwem opcjonalnych przeżyć, aby podróż stała się ich własną. W każdą wycieczkę wbudowany jest czas wolny, aby zachęcić do zwiedzania miasta i organizacji prywatnych posiłków, jeśli tak wolą klienci.

3/ Spotkać się z naukowcami i ekspertami.

Unikalne i jedyne w swoim rodzaju spotkania z lokalnymi ekspertami podczas większości wycieczek, takimi jak biolodzy morscy, fotografowie, mnisi buddyjscy czy szefowie kuchnidają możliwość bardziej dogłębnego poznania miejsc gdzie przebiega trasa wycieczki.

4/ Skorzystać z ciekawego zakwaterowania. 

O ile to możliwe, zakwaterowanie odzwierciedla wyjątkowy charakter i zapewnia prawdziwe poczucie miejsca docelowego. Przykłady obejmują takie miesca jak: pustynny obóz jordański,  przebudowany fort w Indiach czy jurty koczowników na stepach Azji.

5/ Więcej posiłków niż gdzie indziej.

W stosunku do innych ofert wycieczek, w czasie podróży pod patronatem National Geographic Journeys zapewniona jest większa ilość posiłków. Jednak aby zapewnić podróżującym swobodę samodzielnego odkrywania kuchni i smaków danego regionu, nie wszystkie posiłki są zapewnione. Podróżujący mogą spodziewać się śniadań oraz kilku lunchów i kolacji.

6/ Poznać transport lokalny.

Czy jest lepszy sposób na poznanie miejsca docelowego niż na pokładzie lokalnego transportu, np. podczas przejażdżki tuk-tukiem, rikszą lub na wielbłądzie?

Cieszcie się zakulisowym dostępem do lokalnych przewodników i doświadczeń takich jak:

1/Doświadczenie związane z poznawaniem procesu ochrony zwierząt mięsożernych.

Odkryjecie Południową Afrykę. Będziecie brali udział w spotkaniu z naukowcem z projektu Cheetah Metapopulation,  projektu Endangered Wildlife Trust, projektu zarządzanego przez stypendystę National Geographic Vincent van der Merwe. Członek zespołu Vincenta wygłosi przemówienie na temat gepardów w Południowej Afryce i ważnych badań prowadzonych przez CMP. Omówimy także ochronę w parkach i rezerwatach w Afryce Południowej oraz inicjatywę Big Cats National Geographic. Będziecie wtedy towarzyszyć naukowcom na safari, aby bardziej dogłębnie zrozumieć proces ochrony gepardów i innych zwierząt mięsożernych.

2/ Lowell Observatory Experience

Odkryjecie American Canyonlands.Odwiedzicie słynne Obserwatorium Lowella w Flagstaff w Arizonie, aby wziąć udział w wycieczce po obiekcie. Centrum, założone w 1894 r. (Co czyni go jednym z najstarszych obserwatoriów w Stanach Zjednoczonych), koncentruje się na edukacji ogółu społeczeństwa w zakresie badań astronomicznych. Będziecie mieli możliwość dowiedzieć się o teleskopach Clark i Pluto i zobaczyć się prezentację na temat ich badań nad Marsem. National Geographic od dawna wspiera badania kosmiczne i umieścił imponujące obrazy naszego Układu Słonecznego na stronach magazynu National Geographic. Już w latach 50. National Geographic zapewnił fundusze astronomom z obserwatorium Lowell w celu zebrania ważnych danych fotograficznych Marsa.

ZAKWATEROWANIE W CZASIE PODRÓŻY

Zakwaterowanie na trasach pod patronatem National Geographic Journeys wybiera się tak, aby reprezentowały charakterystyczny cel podróży. Niektóre nieruchomości są inspirowane historią, inne widokami, które oferują. Są zawsze czyste, wygodne, centralnie położone tam, gdzie to możliwe i urocze. Zakwaterowanie może się znacznie różnić w zależności od regionu i na podstawie planu podróży, ale każda wycieczka określa, w jakich nieruchomościach podróżujący będą się zatrzymywać podczas swoich wycieczek. Klienci mogą konsekwentnie oczekiwać wysokiej jakości zakwaterowania.

Oto kilka przykładów, czego mogą oczekiwać klienci w zależności od lokalizacji wycieczki:

• Hotele średniej klasy różniące się wielkością, w zależności od lokalizacji

• Zajazdy, pensjonaty lub kwatery prywatne.

• Kempingi, lokalne pensjonaty,

• Lodge, obozy ze stałymi namiotami lub pola namiotowe czy nawet obozy jurt w Mongolii

Jeśli ulepszone zakwaterowanie nie jest dostępne na danym obszarze, wybieramy inne, najlepiej dostępne opcje np. na wodzie

• Łodzie mieszkalne, małe żaglówki lub statki ekspedycyjne, łodzie rzeczne

Konkretne przykłady zakwaterowania

• Barahi Jungle Lodge w Chitwan National Park, Nepal

• Cresta Sprayview Hotel w pobliżu Wodospadów Wiktorii, Zimbabwe

• Turtle Beach Lodge w Parku Narodowym Tortuguero, Kostaryka

Małe grupy

Wycieczki pod patronatem National Geographic Journeys, oferowane są dla grup 12 do 16 osób maksymalnie, co sprawia, że jest to doskonała opcja dla organizacji grup prywatnych czy rodzinnych. Przy minimum ośmiu osobach możemy łatwo zorganizować wycieczki do grup przyjaciół lub rodzin wieloosobowych szukających własnego doświadczenia. Grupy prywatne mogą zamówić jedną z ustalonych dat wyjazdu lub podać własny termin. Oprócz wycieczek dla przyjaciół czy rodzin, oferujemy wyprawy dla klubów fotograficznych, członków społeczności lokalnych, muzeów, szkół, uniwersytetów, grup korporacyjnych i motywacyjnych oraz każdego innego klubu lub grupy kolektywnej o dużym zainteresowaniu nauką i poznawaniem świata.

Oto niektóre z naszej oferty najlepiej sprzedających się produktów na całym świecie.

Poznajcie kultowe Peru

Przeżyjcie niesamowitą przygodę na każdym kroku podczas 14-dniowej podróży przez Peru. Od świętych ruin po niebotyczne szlaki górskie, zapierajace dech widoki i lasy w chmurach, zmierzcie się ze słynnym szlakiem Inków wybierzcie się na wędrówkę z naszymi lokalnymi przewodnikami.

 • Wybierzcie malowniczy i komfortowy pociąg do Machu Picchu
 • Zajrzycie pod baldachim amazońskiego lasu deszczowego, by spotkać się z dziką przyrodą w dżungli amazońskiej.
 • Poznajcie planetarium w stolicy Inków Cusco
 • Odwiedźcie społeczność indian Luquina i zjedzcie lunch nad jeziorem Titicaca.

Odkryjcie Kostarykę

Kostaryka jest co prawda niewielka, ale oferuje wspaniałą przygodę. Ta dwutygodniowa wycieczka zbacza z utartej ścieżki i zabiera was do bujnego i dzikiego świata.

 • Wybierzcie zjazd zipline przez baldachim dżungli. Jadąc falą „pura vida”, doświadczycie czystej radości z podróży.
 • Posłuchajcie wykładu naukowca z Monteverde Institute. Zatrzymajcie się tutaj żeby zobaczyć projekt ponownego zalesiania
 • Nauczcie się robić tortille podczas wizyty w lokalnym domu rodzinnym
 • Znajdźcie dzikie zwierzęta podczas rejsów po kanałach Tortuguero                                  
 • Cieszcie się spektakularnymi widokami na wulkan podczas kąpieli w gorących źródłach. Doświadczycie wspaniałych wrażeń  gdy zanurzycie się w gorących źródłach wulkanicznych
 • Dowiedzcie się wszystkiego o żółwiach morskich z  rozmów ekspertem z Sea Turtle Conservancy, odwiedźcie miejsce gdzie ralizowany jest program ochrony żółwi morskich.

Poznajcie Wietnam

Zanurzcie się w kulturze i historii Wietnamu w podróży od szmaragdowych gór północy do skąpanych w słońcu plaż na południu. Podróżując po tym kraju rozkoszujcie się wspaniałym widokiem na ten fascynujący zakątek Indochin.

 • Przemierzajcie miejsce Hoi An, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO,
 • Zobaczcie wiejskie życie podczas wędrówek po wioskach Hilltribe i przejedźcie się rowerem po sercu tętniącego życiem Hanoi
 • Spędźcie noc na tradycyjnej śmieciowej łodzi w przepięknej zatoce Ha Long, lub wyruszcie nią w rejs wzdłuż zatoki Halong
 • Dowiedzcie się, jak zrobić tradycyjną latarnię w stolicy latarni w Wietnamie
 • Cofnijcie się w czasach w tunelach Cu Chi i Hanoi Hilton
 • Zjedzcie lunch oraz nauczcie się jak tradycyjnie gotować  makaron w Hoa Sua, szkole dla młodzieży wspieranej przez G Adventures  w (restauracji szkoleniowej dla trudnej młodzieży).

Odkryjcie południową Afrykę

Poznajcie różnorodne cuda południowej Afryki podczas 12-dniowej przygody.

 • Odwiedźcie spektakularne Wodospady Wiktorii, których grzmiący ryk tylko wzmaga uczucie że jesteście tak blisko Afryki.                                                                                   
 • Wybierzcie się na safari z naukowcem i ekspertem od zwierząt mięsożernych
 • Cieszcie się tradycyjnym południowoafrykańskim grillem
 • Odwiedźcie ogród botaniczny Kirstenbosch z doświadczonym botanikiem
 • Pomóżcie przygotować tradycyjny posiłek  rodzinny w domu lokalnych mieszkańców w Zimbabwe
 • Wybieżcie się w podróż od lśniącego piękna nowoczesnego miasta – Kapsztadu do rozległej dziczy Parku Narodowego Krugera – domu „wielkiej piątki” i niezliczonych operacji fotograficznych. To wspaniałe uczucie gdy osobiście poznacie dziką przyrodę w tym znanym na całym świecie Parku Narodowym Krugera.

Kultowa Portugalia i Hiszpania

Historyczne miasta, kolorową kulturę śródziemnomorską i zabytki architektury spotkacie tu na każdym kroku w czasie 15-dniowej podróży po Hiszpanii i Portugalii. Ta wciągająca i pouczająca trasa po Europie Zachodniej, pozyskując po drodze kompetentnych lokalnych przewodników i gospodarzy, zaspokoi ciekawość tych, którzy chcą zrobić coś więcej niż tylko wykreślić miejsca docelowe z listy.

 • Odkryjcie portugalskie perełki architektury, takie jak dwory Sintry i rzymskie świątynie Évora
 • Cieszcie się hipnotyzującym występem muzyki Fado w Lizbonie
 • Weźcie udział w tradycyjnym pokazie flamenco w Sewilli
 • Udajcie się na wieś w Portugalii, aby dowiedzieć się o produkcji korka i zbioru oliwek
 • Podziwiajcie wspaniałą mauretańską architekturę wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO Alhambra w Granadzie.  Nasz zaufany CEO poprowadzi Was przez średniowieczne kompleksy, lokalne farmy i mauretańskie arcydzieło, jakim jest Alhambra.