2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:
2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:

Przewodnik

Los Angeles i okolice – przewodnik po mieście aniołów

Witam wszystkich. Nazywam się Agnieszka Liddle. Jestem właścicielką biura podróży World of Adventures, autorką bloga Discovering our World (www. discovering-our-world.com) a także przewodnikiem po Los Angeles i okolicach. Oferujemy indywidualne, dostosowane do potrzeb i budżetu każdego klienta wycieczki po Kalifornii, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Czego możecie spodziewać się w czasie wycieczek?

Specjalizujemy się w programach w pełni dostosowanych do oczekiwań turystów. Oferujemy kontakt osobisty, przyjazną atmosferę i wspólne, zależne od indywidualnych potrzeb, budowanie programu pobytu. Tempo oprowadzania jest dostosowane do waszych życzeń.
Z nami zwiedza się miasto jak z dobrymi znajomymi. Możemy odwiedzić najbardziej prestiżowe okolice, zabytki, lub miejsca, do których rzadko trafiają turyści. Opowiemy wam nie tylko o historii Los Angeles, Malibu, Santa Monica, San Diego oraz okolicznych miast, ale możemy też pokazać jak wygląda codzienne życie w południowej Kalifornii.

Pokażemy gdzie zrobić zakupy, gdzie można wypocząć na plaży, zobaczyć delfiny czy lwy morskie, możemy przejść się po słynnym molo w Santa Monica. Zobaczycie gdzie są domy sławnych i znanych ludzi show biznesu. Będziecie mogli pooddychać atmosferą bogactwa Beverly Hills, Bel Air i Rodeo Drive, dzieci może zechcą zobaczyć Disney World. Możemy odwiedzić Universal Studios, gdzie na każdym kroku zobaczycie pamiątki po kręconych tam filmach, Hollywood z oskarowym Dolby Theater i setkami gwiazd na chodnikach. A może wolicie dziką przyrodę, chcecie oglądać wspaniałe widoki w przepięknych kanionach, zobaczyć zachwycający zachód słonca, na plaży czy popłynąć na Catalinę, wyspę która do niedawna była własnością rodziny Wrighle, gdzie oprócz pięknych widoków i zabytków, od 1924 roku znajduje się stado polskich żubrów? A może wolicie wycieczkę dla smakosza? Możemy odwiedzić restauracje, bary czy kluby na Sunset Strip gdzie czasem nadal można spotkać sławnych muzyków i wczuć się w atmosferę minionej epoki rock and rolla.

Podczas wycieczek indywidualnych nie będziecie musieli  dostosować się do całej grupy i biegać za przewodnikiem. Nigdzie nie musimy się śpieszyć ani zwracać uwagę na innych. To wy wybieracie program i tempo zwiedzania. Wycieczki są piesze z zagwarantowanym przejazdem naszymi samochodami w grupie do 4 osób, lub na życzenie istnieje możliwość wynajęcia busa dla większej grupy przyjaciół. Miejsce spotkania zależy od was. Przyjeżdżamy na lotnisko, do hotelu, mieszkania bądź umawiamy się w wybranej lokalizacji. Jeżeli po zakończonym dniu będziecie chcieli zwiedzać dalej samodzielnie, pozostawię was gruntownie do tego przygotowanych. Wytłumaczę, gdzie najlepiej i najtaniej można wynająć samochód, polecę najlepsze restauracje i bary. Wiedząc co jeszcze warto zobaczyć i gdzie pojechać, na pewno lepiej wykorzystacie pozostałe dni pobytu.

Los Angeles, – miasto aniołów – jak je nazywają, jest pełne atrakcji i nie przestaje zaskakiwać. Są tu miejsca bardzo znane i takie, do których nikt prawie nie zagląda, bo nie ma ich w przewodnikach, a które potrafią zaskoczyć swoim pięknem. Dlatego ja też wciąż poszukuję nowych i wyjątkowych miejsc, ludzi i rzeczy, które uczynią nasze zwiedzanie niezapomnianym.

Zarezerwuj wycieczkę już dziś

Cena usługi przewodnika jest uzależniona od kilku czynników: wielkości grupy, czasu trwania i pory roku.
Proszę o kontakt i informacje o terminie, liczbie osób oraz wstępne informacje co was najbardziej interesuje, a wyślę do was dokładną ofertę. Zawsze staram się aby koszt na osobę był jak najprzystępniejszy i dostosowany do waszego budżetu.

Aby zamówić wycieczkę albo uzyskać indywidualne informacje proszę wysłać e-mail: [email protected] lub wypełnić formularz na naszej stronie klikając tutaj.

Z uwagi na duże zainteresowanie proszę o zamawianie usługi na co najmniej trzy tygodnie przed terminem. Wymagana jest wpłata zaliczki przy rezerwacji terminu. 

Zapraszamy