2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:
2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:

Przewodnik

Los Angeles i okolice – przewodnik po mieście aniołów

Usługi przewodników po Kalifornii, Arizonie i Newadzie. Specjalizujemy się w programach dopasowanych indywidualnie i w pełni dostosowanych do oczekiwań turystów. Oferujemy indywidualny kontakt i podejście, przyjazną atmosferę i wspólne budowanie programu pobytu. Jestesmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące miejsc, które chcielibyście zobaczyć.

Tempo oprowadzania jest dostosowane do waszych życzeń. W naszym towarzystwie zwiedza się miasto jak z dobrymi znajomymi. Możemy odwiedzić najbardziej prestiżowe okolice, zabytki, lub miejsca, do których rzadko trafiają turyści. Opowiemy wam o historii USA, pokażemy, jak wygląda codzienne życie w południowej Kalifornii. Wycieczki są piesze, z przejazdem samochodami typu Nissan Rouge Sport lub Volkswagen Passat w grupie do 4 osób. Dla grupy powyżej 4 osób wynajmujemy samochód (za dodatkową opłatą).

Miasto Aniołów jest pełne atrakcji i nie przestaje zaskakiwać. Są tu miejsca bardzo znane i takie do których rzadko ktoś zagląda, gdyż nie ma ich w przewodnikach, a które potrafią zaskoczyć swoim pięknem. Dlatego my też wciąż poszukujemy nowych i wyjątkowych miejsc, ludzi i rzeczy, które uczynią zwiedzanie niezapomnianym.    

Cena usług przewodnika jest uzależniona od kilku czynników: wielkości grupy, ilości godzin i pory roku. Zawsze staramy się, aby koszt na osobę był jak najbardziej przystępny i dostosowany do budżetu klienta.

Dzieląc się swoją wiedzą z pierwszej ręki o życiu w Kalifornii dbamy o to, aby wakacje były naprawdę niezapomniane.

Nasze biuro współpracuje z najlepszymi dostawcami usług turystycznych, zarówno w USA jak i na całym świecie. Zapewniamy wycieczki grupowe oraz plany indywidualne.