2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:
2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:

Księga gości

3 Responses
 1. Alicja

  Planując nasze wymarzone wakacje na długo wyczekiwanym urlopie, stajemy w pewnym momencie przed ważnym wyborem – czy jedziemy na własną rękę, czy korzystamy z biura podróży?
  W zależności od wybranego kierunku, czasem opłaca się taka samodzielna wyprawa, czasem jednak warto zaufać sprawdzonemu organizatorowi wypoczynku którym zapewne jest Agnieszka Liddle. Razem z mężem wybraliśmy drugą opcję i nie żałujemy. Polecam zatem gorąco młodą, miłą profesjonalną i energiczną Agnieszkę która zawsze sprosta oczekiwaniom.

 2. Janina

  Bardzo podobają mi się propozycje wycieczek z biura Agnieszki. polecam wszystkim kto wybiera się do Kalifornii bo to najlepszy polski przewodnik po Los Angeles.

 3. Ewa

  Panią Agnieszkę mogę z głębokim przekonaniem polecić każdemu- kto chce odwiedzić LA. Wspaniale zorganizowała i poprowadziła naszą grupę, posiada ogromną i ciekawą wiedzę na temat LA, komunikatywna, uśmiechnięta i bardzo elastyczna co do preferencji klienta. Również formalności i kontakt z nią w celu ustalenia szczegółów był bezproblemowy.
  Zobaczyliśmy w jeden dzień naprawdę wszystko co warte zobaczenia. Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za dzień spędzony z nią w zakamarkach LA.
  ………….
  Msr. Ashley I can recommend with deep conviction to anyone- who wants to visit LA. She wonderfully organized and led our group, she has a great and interesting knowledge of LA , communicative, smiling and very flexible about customer preferences. Also the paperwork and contacting her to arrange details was seamless.
  We saw in one day really everything worth seeing. We sincerely thank Msr Ashley for the day spent with her in the nooks and crannies of LA.

Leave a Reply