2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:
2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:

LOS ANGELES – 1 DZIEŃ i SAN DIEGO – 1 DZIEŃ

0
Send Us An Enquiry
Send Us An Enquiry
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1839

LOS ANGELES – JEDEN DZIEŃ i SAN DIEGO – JEDEN DZIEŃ

Dzień 1 – Los Angeles:

O godzinie 10 rano spotkanie w hotelu lub miejscu zakwaterowania i rozpoczęcie zwiedzania.

Dzień rozpoczniemy od Hollywood, gdzie przespacerujemy się Aleją Gwiazd, zobaczymy Chinese Theatre (możliwość zwiedzania środka kina za dodatkową opłatą oraz z wcześniejszą rezerwacją), Dolby Theatre (możliwość zwiedzania środka kina za dodatkową opłatą oraz z wcześniejszą rezerwacją) a także zatrzymamy się w największym i najlepiej zaopatrzonym sklepie z pamiątkami – LaLaland. Następnie udamy się na punkt widokowy skąd zobaczymy słynny znak Hollywood z bliska. Stamtąd pojedziemy do Griffith Observatory – planetarium znanego w wielu filmów i seriali z polskim akcentem. Kolejny punkt to spacer  po jednej z najbardziej “instagramowych” ulic – Melrose Ave z przerwą na lunch i zdjęcie z symbolem Los Angeles czyli skrzydłami. Dzień zakończymy w Beverly Hills, spacerem po najdroższej ulicy świata czyli słynnym Rodeo Drive oraz zdjęciem pod znakiem Beverly Hills.

Powrót do hotelu o godzinie 18:00.

Dzień 2 – San Diego:

Wyjazd w kierunku San Diego w godzinach porannych. Wizytę rozpoczniemy od dzielnicy Marina District – Embarcadero. Ta nadmorska okolica jest szczególnie czarująca o poranku. Jeśli będziemy tam w sobotę, wybierzemy się na targ rybny. Drugi przystanek to Old Town (Stare Miasto), czyli miejsce narodzin San Diego i Kalifornii. Obszar, w którym znajduje się Państwowy Park Historyczny Starego Miasta w San Diego. Jest to idealne miejsce, aby poznać meksykańską kulturę w mieście, skosztować kuchni meksykańskiej, zatrzymać się w sklepach z pamiątkami i dowiedzieć się więcej o hiszpańskiej przeszłości kolonialnej Kalifornii. Kolejny punkt to wizyta w Balboa Park. Piękny park z ogrodami, deptakami i hiszpańskimi rezydencjami kolonialnymi, ale także jedna z najważniejszych enklaw muzealnych w Stanach Zjednoczonych (w tym ogromne zoo w San Diego). W Balboa Park znajdują się muzea tematyczne, które prezentują prawie wszystko, w tym sztukę współczesną, samoloty i statki kosmiczne, historię naturalną i międzynarodowe rzemiosło. Główną atrakcją Balboa Park jest różnorodność ogrodów, od pustynnych po tropikalne, a nawet ogród japoński. Późnym popołudniem odwiedzimy Gaslamp Quarter, aby zakończyć wycieczkę w najbardziej kultowej dzielnicy San Diego. Położona w pobliżu zatoki dzielnica Gaslamp jest centralną dzielnicą San Diego, tętniącą życiem, pełną kafejek, antykwariatów, galerii sztuki i lamp gazowych (stąd nazwa Gaslamp, choć dziś zasilane są one energią elektryczną). Jest to bardzo przyjemna okolica z fascynującymi wiktoriańskimi budynkami z końca XIX wieku (Louis Bank of Commerce). Wśród zabytkowych budynków znajdują się restauracje oraz z wielu browarów, w których można potwierdzić, czy San Diego naprawdę zasługuje na miano Craft Beer Capital of America.

Szczegóły organizacyjne

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamań, kradzieży, zagubienia itp. Nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach itp. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy są ubezpieczeni zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę. 1.000.000. Za dodatkową opłatą klient może ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego, schorzeń nabytych przed i w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych.

Uwagi dodatkowe

Biuro zastrzega sobie prawo do zmiany programu i zmiany kolejności zwiedzania w zależności od pogody i warunków rezerwacji oraz z powodu nieprzewidzianych okoliczności. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowanie w pełni programu wycieczki z powodu wydarzeń niezależnych od organizatora.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Imię i nazwisko
7 travellers are considering this tour right now!