2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:
2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:

Zdobywamy Dziki Zachód w 10 dni i 9 nocy

0
Send Us An Enquiry
Send Us An Enquiry
Imię i Nazwisko*
Adres Email*
Pytanie*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

149

Dlaczego my?

 • Ceny bez ukrytych opłat
 • Dostęp do opiekuna 24/7
 • Możliwość indywidualnych tras

Masz pytania?

Zadzwoń do nas już dziś a z przyjemnością pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę.

(714) 249-3966

Los Angeles – Palm Springs – Phoenix – Sedona – Park Narodowy Grand Canyon – Monument Valley – Page/Lake Powell – Park Narodowy Bryce Canyon – Park Narodowy Zion – Las Vegas – Los Angeles

Plan wycieczki
Dzień pierwszy
LOS ANGELES

Po przylocie transfer do hotelu… Holiday Inn Anaheim Resort, lub innego o podobnym standarcie. Zakwaterowanie, czas wolny.

Dzień drugi
LOS ANGELES - PALM SPRINGS - PHOENIX

Wyjazd z Los Angeles w godzinach porannych (zbiórka o godzinie 07:30) i podróż do Phoenix (Arizona) przez góry San Jacinto(Góry San Jacinto to pasmo górskie w hrabstwie Riverside, na wschód od Los Angeles w południowej Kalifornii). Oraz położony w sercu pustyni Resort Palm Springs. Palm Springs położone jest 100 mil na wschód od Los Angeles i zamieszkuje je około 45,7 tys. mieszkańców. Otoczone górami skalistymi i zbudowane na terenie pustynnym miasto słynie jako ośrodek turystyczny i wypoczynkowy w Południowej Kalifornii. Po zachodniej stronie miasta przy Muzeum Pustyni(ang. Desert Museum) znajduje się początek szlaku Kaktusy do Chmur (ang. Cactus to Clauds Trail) prowadzącego na San Jacinto Peak w łańcuchu gór San Jacinto Mountains (Góry Kaskadowe), którym wspinając się pokonuje się przewyższenie 3140 m2
Zakwaterowanie w hotelu.. Ke Ko Pa Resort, lub innym o podobnym standardzie.

Dzień trzeci
PHOENIX - SEDONA - PARK NARODOWY GRAND CANYON

Przejazd pustynią Sonora, zajmującą południowo-zachodnią część Arizony i południowo-wschodniej Kalifornii oraz część meksykańskich stanów: Baja California i Sonora, jest to najbogatszy i najbardziej zróżnicowanym biologicznie ekosystem w obu Amerykach gdzie rosną ogromne kaktusy z gatunku saguaro. Następnie przejeżdżamy do Sedony, miasta położonego w wyjątkowej pod względem geologicznym okolicy, gdzie będziemy mieli możliwość podziwiania spektakularnego krajobrazu czerwonych skał. Następnie kontynujemy podróż do Oak Creek Canyon Jest to wąwóz rzeki położony w północnej Arizonie pomiędzy miastami Flagstaff i Sedona. Kanion jest często opisywany jako mniejszy kuzyn Wielkiego Kanionu ze względu na jego malownicze piękno. Droga stanowa 89A wchodzi do kanionu na północnym krańcu poprzez serię zakrętów, po czym przechodzi przez dno kanionu przez około 13 mil (21 km), aż autostrada wjedzie do miasta Sedona. Obszar Oak Creek Canyon-Sedona znajduje się tuż obok Wielkiego Kanionu jako najpopularniejszego miejsca turystycznego w Arizonie. Następnie już wieczorem przejeżdżamy do Parku Narodowego Grand Canyon – jednego z 7 naturalnych cudów świata. Wieczorem czas wolny.
Zakwaterowanie w hotelu.. Yavapai West, lub innym o podobnym standardzie.

Dzień czwarty
PARK NARODOWY GRAND CANYON - MONUMENT VALLEY - PAGE/LAKE POWELL

Przejazd wzdłuż południowej krawędzi (South Rim) do rezerwatu Indian Navaho, w którym rodziny indiańskie mieszkały od pokoleń. Następnie przejedziemy przez Pstrą Pustynię (Painted Desert), która rozciąga się od Parku Narodowego Wielkiego Kanionu do Parku Narodowego Skamieniałego Lasu na północnym brzegu rzeki Małe Kolorado  (ang. Little Colorado River)– rzeka w amerykańskim stanie Arizona, jeden z większych dopływów rzeki Kolorado, do którego uchodzi w Wielkim Kanionie Kolorado. Ma ponad 500 km długości. Wzdłuż północnego brzegu na długości około 240 km rozciąga się 25 – 80 km pasem Pustynia Pstra. Tam zobaczymy właśnie Park Narodowy Skamieniałego Lasu (ang.Petrified Forest National Park) to park narodowy położony w stanieArizona, na terenie Pustyni Pstrej. Nazwa parku pochodzi od licznych egzemplarzy skrzemieniałego drewna, które występują na jego obszarze. Następnie przyjazd do pięknej Doliny Pomników (Monument Valley) obszaru, który ucieleśnia najbardziej kultowe obrazy amerykańskiego Zachodu. W późnych godzinach popołudniowych przyjazd do miejscowości Page, położonej na płaskowyżu nad rzeką Colorado. Wieczorem czas wolny na odpoczynek.
Zakwaterowanie w hotelu… Best Western Lake Powell, lub innym o podobnym standardzie.

Dzień piąty
JEZIORO LAKE POWELL/ PAGE - PARK NARODOWY BRYCE CANYON

Po wyjeździe z hotelu udamy się nad potężną zaporę Glen Canyon Dam, drugą najwyższą betonową zaporę w kształcie łuku w Ameryce. Będziemy podziwiać stąd widoki na piękne jezioro Lake Powell oraz rzekę Colorado gdzie krystalicznie niebieska woda styka się z czerwonymi skalnymi ścianami Wielkiego Kanionu. Następnie przejazd do Utah, stanu mormonów oraz przejazd przez miasto Kanab do mieniącego się wielobarwnymi piaskowcami Bryce Canyon.. Niektóre skały wyglądają jak słonie, żyrafy lub aligatory. Półki na szczycie skalnych pinakli znane jako „hoodoos” to twardsze warstwy skały, które nie uległy erozji. Bajecznie kolorowe wąwozy mają tu nawet żywsze barwy niż Wielki Kanion Kolorado. Tego wieczoru, jeśli pogoda pozwoli, proponujemy spojrzeć w spektakularne w tym rejonie niebo pełne gwiazd.
Zakwaterowanie w hotelu.. Ruby’s Inn, lub innym o podobnym standardzie.

Dzień szósty
PARK NARODOWY BRYCE CANYON - PARK NARODOWY ZION - LAS VEGAS

Przejazd do Parku Narodowego Zion charakteryzującego się wspaniałymi kanionami, wiszącymi ogrodami, wodospadami i pionowymi ścianami skalnymi, kontrastującymi z otaczającą Park pustynią. Podziwianie formacji skalnych uformowanych przez wiatr, wodę oraz czas.
Po południu przejazd do Las Vegas, stolicy światowej rozrywki. Zakwaterowanie w hotelu Luxor Las Vegas lub innym o podobnym standardzie.

Dzień siódmy
LAS VEGAS

Dzień przeznaczony na samodzielne zwiedzanie Las Vegas oraz skorzystanie z wielu atrakcji jakie to miasto ma do zaoferowania. Oprócz znajdujących się tutaj światowej klasy sklepów, tętniących życiem kasyn i pokazów na miarę Broadway, można po prostu wybrać się na spacer słynną ulicą Strip podziwiając niesamowite zabytki.
Zakwaterowanie w hotelu Luxor Las Vegas, lub innym o podobnym standardzie.

Dzień ósmy
LAS VEGAS - LOS ANGELES

Powrót do Los Angeles przez Pustynię Mojave. Przy wyjeździe z Las Vegas zatrzymamy się przy słynnym znaku aby zrobić pamiątkowe zdjęcie. Zakwaterowanie w Crowne Plaza LAX, lub innym o podobnym standardzie.

Dzień dziewiąty
LOS ANGELES

W godzinach porannych przejazd do Hollywood Blvd. Wyruszamy na zwiedzanie, najsłynniejszych miejsc stolicy światowego filmu i estrady czyli Alei Gwiazd z odciskami dłoni aktorów, Być w LA i nie porównać swoich rąk i stóp do odciśniętych śladów gwiazd? Prawda, że niemożliwe? Pomimo (chyba) nieustannego zgiełku, można spokojnie zrobić zdjęcia gwiazd swoich ulubionych aktorów, reżyserów i scenarzystów. Tym miejscem gdzie możemy to zrobić jest właśnie aleja gwiazd przed Grauman’s Chinese Thetre –Jest to Chiński teatr który wciąż działa jako kino gdzie można zobaczyć seanse starych filmów. Zatrzymamy się przy Mann’s Theater i Kodak Theater gdzie co roku odbywa się ceremonia rozdania najważniejszych nagród filmowych – Oscarów. Następnie przejeżdżamy przez słynną dzielnicę Beverly Hills gdzie mieszka miedzy innymi „Terminator” – Arnold Schwarzenegger. Miasto jest jedną z najbardziej ekskluzywnych miejscowości w USA. Tutaj znajduje się m.in. słynna aleja Rodeo Drive. Rodeo Drive – ulica w Beverly Hills w hrabstwie Los Angeles. Znajduje się pomiędzy Wilshire Boulevard a Santa Monica Boulevard. Wzdłuż ulicy rozlokowane są przede wszystkim luksusowe sklepy i butiki oraz hotele. Sklepy swoje mają tam m.in.: Giorgio Armani,  Dior Homme, Dolce & Gabbana, Domenico Vacca, Louis Vuitton, Prada i inni. Zatrzymujemy się na chwilę na tej najdroższej ulicy Zachodniego Wybrzeża. Ulica funkcjonuje jako symbol bogactwa i luksusu, w takim kontekście pojawia się w wielu wytworach kultury na przykład w filmie „Pretty Woman” czy w filmie „Shrek” jako parodia. Możliwość krótkiego spaceru po Rodeo Drive. Powrót do hotelu koło godziny 9:00-9:30

Dzień dziesiąty

Czas wolny, ostatnie spacery przed wyjazdem na lotnisko. Ze względu na korki, oraz dlużej trwającą odprawę zalecamy transfer na lotnisko na co najmniej trzy godziny przed odlotem. Powrót do Europy.
Transfer na lotnisko w Los Angeles. Wylot do Warszawy.

Szczegóły organizacyjne

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamań, kradzieży, zagubienia itp. Nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach itp. Klient zobowiazany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy są ubezpieczeni zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $1.000.000. Za dodatkową opłatą klient może ubezpieczyć sie na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego, schorzeń nabytych przed i w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych.

Uwagi dodatkowe

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY PROGRAMU ZWIEDZANIA (KOLEJNOŚĆ ODWIEDZANYCH MIEJSC LUB TP.) Z POWODU NIEPRZEWIDZIANYCH OKOLICZNOŚCI.BIURO TURYSTYCZNE NIE PONOSI TEŻ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA NIEREALIZOWANIE PROGRAMU Z POWODU WYDARZEŃ NA TRASIE SPOWODOWANYCH PRZYCZYNAMI NIEZALEŻNYMI OD ORGANIZATORA.

Informujemy, ze noclegi organizowane są w zróżnicowanych hotelach klasy turystycznej np. typu Super 8, ,Quality Inn, LaQuinta, Rodeway inn, Guesthouse inn & suites, z ocenami klientów ok.3.4-4 na 5 punktów , a także kilkugwiazdkowe i „klimatyczne” związane z regionem w którym przebywamy. Wszystkie hotele są czyste. W większości na wyposażeniu są lodówki, kuchenki mikrofalowe, suszarki do włosów, baseny do pływania (na zewnątrz) w niektórych jackuzzi .W każdym pokoju jest klimatyzacja, ręczniki, szampon, mydło, TV. 

UWAGA! Dla wygody oraz komfortu wszystkich uczestników restrykcyjnie będą przestrzegane ograniczenia dotyczące ILOŚCI bagażu oraz WIELKOŚCI bagażu !!!
Każda osoba dorosła może zabrać maksymalnie 20 kg bagażu( za bagaż od 21 kg pobierana będzie dopłata $25 za każde 5kg) + bagaż podręczny do 8 kg.
(praktycznie w każdym hotelu są pralki)
Nie będą zabierane torby lub walizki, których gabaryty będą większe aniżeli wymiary podane obok ( lub będzie wymagana dopłata $ 50 ) , wg wzoru:
długość bagażu+wysokość bagażu+szerokość bagażu = ok.140 cm( 56 in.) Przykład: długość 80cm,szerokość 32 cm, wysokość 20cm czyli 80+32+20=132cm( wymiary z kółkami i uchwytami walizek).

Cena zawiera

 • Transport, wszystkie przejazdy, parkingi, wygodne minibusy( lub autokar tylko jeśli grupa będzie większa niż 33 osoby)
 • Koszty zakwaterowania ( hotel klasy turystycznej w pokoju dwuosobowym, motel, kwatera prywatna) w niektórych hotelach w cenie zawarte jest śniadanie.
 • Organizację programu zwiedzania z polskim przewodnikiem/pilotem

Cena nie zawiera

 • Kosztu biletów lotniczych do i z Los Angeles
 • Biletów wstępu na atrakcje
 • Pozostałego wyżywienia - oprócz tego jeżeli np hotel oferuje w cenie śniadanie (ok. $15-$20 na dzień) szybkie bary, bufety, restauracje, zakupy w sklepach typu "Supermarket"
 • Kosztów osobistego ubezpieczenia medycznego
 • Dodatkowych atrakcji i własnych wydatków
 • Zwyczajowych napiwków dla kierowcy

Co zalecamy zabrać?

 • suchy prowiant na 1-szy dzień, przy wycieczkach dłuższych niż jednodniowe
 • strój i ręcznik kąpielowy (w większości hoteli jest basen)
 • aparaty fotograficzne, kamery video, zapasowe baterie i karty pamięci (średnia ilość zdjęć, które wykonują uczestnicy wynosi ok. 3 tysiące na osobę)
 • znaczki pocztowe
 • ciepłą bluzę
 • pelerynę przeciwdeszczową
 • wygodne obuwie
 • NIE więcej niż jedną koszulkę z krótkim rękawkiem na dzień (w czasie wycieczki jest czas na zakupy)
 • nakrycie na głowę (ochrona przed słońcem)
 • uśmiech i pozytywne nastawienie na relaks i wypoczynek
Zdjęcia
5 travellers are considering this tour right now!