2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:
2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:

LOS ANGELES – 2 DNI

0
Send Us An Enquiry
Send Us An Enquiry
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1084

LOS ANGELES – DWA DNI

Dzień 1:

O godzinie 10 rano spotkanie w hotelu lub miejscu zakwaterowania i rozpoczęcie zwiedzania.

Dzień rozpoczniemy od Hollywood, gdzie przespacerujemy się Aleją Gwiazd, zobaczymy Chinese Theatre (możliwość zwiedzania środka kina za dodatkową opłatą oraz z wcześniejszą rezerwacją), Dolby Theatre (możliwość zwiedzania środka kina za dodatkową opłatą oraz z wcześniejszą rezerwacją) a także zatrzymamy się w największym i najlepiej zaopatrzonym sklepie z pamiątkami – LaLaland. Następnie udamy się na punkt widokowy skąd zobaczymy słynny znak Hollywood z bliska. Stamtąd pojedziemy do Griffith Observatory – planetarium znanego w wielu filmów i seriali z polskim akcentem. Kolejny punkt to spacer  po jednej z najbardziej “instagramowych” ulic – Melrose Ave z przerwą na lunch i zdjęcie z symbolem Los Angeles czyli skrzydłami. Dzień zakończymy w Beverly Hills, spacerem po najdroższej ulicy świata czyli słynnym Rodeo Drive oraz zdjęciem pod znakiem Beverly Hills.

Powrót do hotelu o godzinie 18:00.

Dzień 2:

O godzinie 10 rano spotkanie w hotelu lub miejscu zakwaterowania i rozpoczęcie zwiedzania.

Dzień rozpoczniemy od centrum Los Angeles (downtown). Pierwszym przystankiem będzie Old Town LA, czyli miejsce, w którym narodziło się miasto wraz z najstarsza ulica – Olvera Street oraz Avila Adobe czyli najstarszym domem w LA. Następnie udamy się na spacer po centrum, gdzie zobaczymy Union Station, City Hall, Justice Hall, Katedrę, Grand Park, Angel Flights, Grand Central Market oraz The Last Bookstore. Dla chętnych krótki spacer po Chinatown. Z centrum udamy się do Malibu, zamieszkałego przez bogaczy, gwiazdy i celebrytów. W Malibu zwiedzimy Cross Creek Center, gdzie często można spotkać kogoś sławnego, zahaczymy o jedna z najpiękniejszych plaż oraz zatrzymamy się na lunch. Kolejnym punktem będzie Venice Beach wraz ze słynną promenadą, na której znajduje się siłownia Arnolda Schwarzeneggera – Gold’s Gym, Muscle Beach, czyli siłownia na świeżym powietrzu, zobaczymy artystów i kuglarzy oraz słynne budki ratowników, znane z wielu amerykańskich seriali. Dzień zakończymy spacerem na molo w Santa Monica oraz zdjęciem ze znakiem zakończenia Drogi Matki – Route 66.

Powrót do hotelu o godzinie 18:00.

Szczegóły organizacyjne

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamań, kradzieży, zagubienia itp. Nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach itp. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy są ubezpieczeni zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę. 1.000.000. Za dodatkową opłatą klient może ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego, schorzeń nabytych przed i w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych.

Uwagi dodatkowe

Biuro zastrzega sobie prawo do zmiany programu i zmiany kolejności zwiedzania w zależności od pogody i warunków rezerwacji oraz z powodu nieprzewidzianych okoliczności. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowanie w pełni programu wycieczki z powodu wydarzeń niezależnych od organizatora.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Imię i nazwisko
17 travellers are considering this tour right now!