2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:
2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:

Wycieczki na zamówienie

Jeśli macie dość planowania, zadzwońcie już dziś.

Plan dla Każdego

Nasze biuro podróży World of Adventures zajmuje się wszystkimi szczegółami  wyjazdu na wakacje, usuwając niepotrzebny stres z i tak już gorączkowego stylu życia. A przecież wakacje powinny być odprężające i relaksujące, więc pozwólcie, aby nasi specjaliści zajeli się każdym szczegółem planowania. Jeśli macie dość planowania, nie macie czasu, nie wiecie, jak to zrobić, lub po prostu nie lubicie tego robić, to  nasza propozycja sporządzenia takiego indywidualnego planu dla każdego jest właśnie dla Was!

Plan dla każdego składa się z kilku elementów:

 • Wyjątkowego, indywidualnego programu na każdy dzień podróży, który bedzie dostosowany do Waszych zainteresowań, potrzeb i  preferowanego sposobu podróżowania, Żeby mogli Państwo spełnić swoje marzenia o wymarzonych i niezależnych od standartów wakacji marzeń.
 • Rezerwacji połączeń lotniczych
 • Rezerwacji noclegów
 • Transportu lokalnego w trakcie podróży (w tym lotów lokalnych)
 • Oszacowaniu kosztów wakacji lub podróży. Wszystko to przy zachowaniu budżetu

W jaki sposób powstaje plan dla każdego?

Pierwszym waszym krokiem jest  kontakt z nami i udzielenie nam informacji   o sobie i swoich celach podróży, podanie  lokalizacji, ilości osób na wyjazd itp., wraz z górną granicą waszego budżetu który macie na ten cel przeznaczony. Gdy już poznamy podstawy  waszej wymarzonej podróży, skontaktujemy się z Wami przez telefon lub wyślemy e-mail (zgodnie z  Waszymi preferencjami) z proponowanym planem do konsultacji, abyśmy nie przegapili żadnego szczegółu  Waszej  wakacyjnej podróży. Dopiero po tym jak polubicie i zaakceptujecie nasze wstępne pomysły, przejdziemy dalej, aby stworzyć bardziej szczegółowy plan.

FAQ

Co mogę zaoszczędzić, korzystając z planu dla każdego?

Czas, Pieniądze, Stres  związany z koniecznością samodzielnego planowania.

 

Jak działa oszczędzanie pieniędzy?

Nasza wiedza i doświadczenie w wyszukiwaniu najlepszych i tanich połączeń lotniczych, hoteli oraz transportu lokalnego, pomoże Wami zaoszczędzić pieniądze w każdym punkcie podróży.

Jakie macie doświadczenie w planowaniu podróży?

Mamy BARDZO duże doświadczenie! Nasi współpracownicy podróżują po świecie od wielu lat. To zdecydowanie przyniosło nam  wiele przygód i odkryć, ale także pomogło rozwinąć umiejętności planowania. Ja sama jako właścicielka World of Adventures od 15 lat planuję podróże dla siebie, rodziny, przyjaciół i klientów.

Czy możemy zmodyfikować plan podczas podróży?

Oczywiście! Jeśli znajdziecie się w miejscu, które tak wam się spodoba, że zechcecie spędzić tam kilka dodatkowych dni, lub miejsce, które naprawdę chcieliście odwiedzić  zastaliście chwilowo zamknięte, albo samolot / pociąg / autobus się spóźnił i istnieje konieczność zmiany planu. Możecie skontaktować się z nami w dowolnym momencie podczas podróży, a my dołożymy wszelkich starań, aby zmodyfikować dowolną część waszej podróży za darmo; (wszelkie dodatkowe koszty związane z nieplanowanym transportem lub innymi kosztami zakwaterowania będą ponoszone na koszt podróżnego.)

Ile czasu powinienem dać  dla biura  World of Adventures na zaplanowanie podróży?

Idealne ramy czasowe dla najlepszych wyników w uzyskaniu wszystkich pożądanych udogodnień,  to jest powiadomienie nas  z trzymiesięcznym wyprzedzeniem. Daje nam to odpowiedni czas na znalezienie najlepszych i najtańszych lotów, najlepszych warunków noclegowych, wszystkich lokalnych środków transportu i lokalnych atrakcji, które spełniają wasze oczekiwania. Oczywiście jesteśmy w stanie zaplanować  wasze wakacje w krótszym czasie (w niektórych przypadkach zrobiliśmy to w ciągu zaledwie dwóch tygodni, jednak opcje stają się bardziej ograniczone, a koszty mogą wzrosnąć). W przypadku podróży wymagających ekspresowego planowania (dwa tygodnie przed odlotem) dodatkowa opłata  wynosi  250 USD.

 

W jaki sposób plan dla każdego pomaga mi zaoszczędzić czas?

Aby uzyskać najbardziej dogodną cenę, każdy szczegół podróży powinien być bardzo dokładnie zaplanowany. Planowanie  podróży, składa się z długich godzin spędzonych przed komputerem lub z telefonem; pracujemy długie godziny czytając o doświadczeniach i opiniach innych podróżujących, znajdując wszystkie oferty, wiedząc, gdzie i kiedy i na co zwrócić szczególną uwage, musimy znać kody i rozumieć język.

Odsuwamy od Was cały ten ciężar; wszystko, co musicie zrobić, to spędzić czas na pakowaniu bagażu.

 

Dla kogo przeznaczony jest plan dla każdego?

Dla samotnego podróżnika, pary, grupy przyjaciół, rodziny z dziećmi. Dla zapracowanych ludzi, którzy nie mają czasu myśleć o planowaniu podróży.

Dla początkujących podróżników, którzy nie chcą podróżować w grupach, ale nie wiedzą, jak rozpocząć własne planowanie.

Dla tych, którzy mają doświadczenie, ale nie lubią lub nie maja ochoty planować.

Dla każdego, kto chce uniknąć “strasznych miejsc lub części miasta” lub potencjalnych “oszustw”.

 

Jakie są  koszty planu dla każdego?

Plan podstawowy – 299 USD

Standardowy plan – 499 USD

Plan VIP – 999 USD

Ekspresowe planowanie od 2 do 3 tygodni – dodatkowe 250 USD

 

Czy   plan obejmuje atrakcje dla dzieci?

Tak. Plan dla każdego jest dostosowany do potrzeb i życzeń ludzi. Również dla dzieci. Więc jeśli lubicie parki wodne, parki rozrywki, sklepy z zabawkami, ogrody zoologiczne – dajcie nam znać, a my to wszystko uwzględnimy w waszym planie.

W jaki sposób będę mógł się z wami komunikować podczas mojej podróży?

Jeśli potrzebna będzie jakakolwiek komunikacja ze strony użytkownika, zawsze służymy pomocą. Możemy komunikować się za pomocą dowolnej metody, która jest dla was najlepsza: e-mail, telefon, Skype, Face-time, Telegram, Facebook, Messenger lub jakikolwiek inny środek komunikacji, jaki możecie wymyśleć lub jaki będzie dostepny w rejonie świata, w którym będziecie przebywać.

Udało mi się kupić tani bilet lotniczy, mam bardzo mało czasu przed wylotem, ale nie mam pojęcia, co teraz zrobić? Czy możecie mi pomóc?

Oczywiście! Wyślij wiadomość e-mail lub zadzwoń do nas, a my sprawimy, że podróż się powiedzie.

 

Plan podstawowy

 

Koszt sporządzenia planu – 299 USD

 • jedna opcja lotu
 • dwa plany podróży drogowych
 • dwie możliwości na zakwaterowanie
 • transport lokalny
 • indywidualny plan na każdy dzień
 • dokładne oszacowanie i rozplanowanie  kosztów całej podróży

Plan  standardowy

Koszt sporządzenia planu – 499 USD

 • trzy opcje lotu
 • Trzy plany mozliwości podróży drogowych
 • trzy możliwości na zakwaterowanie
 • transport lokalny
 • indywidualny plan na każdy dzień
 • dokładne oszacowanie i rozplanowanie kosztów całej podróży
 • opieka nad tobą w trakcie podróży (24 godziny na reakcję)
 • informacje praktyczne przed wyjazdem

 

Plan dla  VIP-ów

 

Koszt sporządzenia planu – 999 USD

 • trzy opcje lotu
 • trzy plany możliwości podróży drogowych
 • trzy możliwości na zakwaterowanie
 • transport lokalny
 • indywidualny plan na każdy dzień
 • dokładne oszacowanie i rozplanowanie  kosztów całej podróży
 • opieka nad tobą w trakcie podróży (24 godziny na reakcję)
 • informacje praktyczne przed wyjazdem
 • mały przewodnik po wszystkich atrakcjach możliwych do zwiedzenia w trakcie podróży

Co oznaczają poszczególne punkty planu dla każdego ?

 

Opcje lotu

Propozycja lotu między miastem wylotu a miastem docelowym. Jest ona dostosowana do Waszych potrzeb i budżetu. Koszty lotu są prawdopodobnie najdroższymi kosztami podróży. Z naszą pomocą otrzymacie najlepszą jakość i najlepsze ceny, dostępne, bez martwienia się o wszystkie szczegóły, samemu.

 

Plan podróży

W oparciu o wasze zainteresowania, potrzeby i potrzeby przedstawimy Wam różne pomysły na podróż. Lubiszcie duże miasta? Wolicie spokojne miejsca i spędzenie czasu z naturą? Wolicie leniwy wypoczynek na rajskiej plaży? Pokażemy wam, jak zrealizować wasze marzenia!

Pomysły na zakwaterowanie

Mamy szeroką gamę wspaniałych pomysłów na temat hoteli / moteli / schronisk / apartamentów lub innych obiektów zgodnych z waszym zainteresowaniem i budżectem. Tani hotel  lub motel?  Hotel rodzinny z atrakcjami dla dzieci? Mały domek na skraju dżungli? Dzięki Word of Adventure nie stanowi to żadnego problemu.

Transport lokalny

Personalny plan podróży uwzględnia również wszystkie lokalne loty, autobusy, samochody miejskie lub inne połączenia, których możecie potrzebować podczas podróży.

Planowanie na każdy dzień

Biorąc pod uwagę miejsca, które chcecie odwiedzić, transport lokalny i długość waszej podróży, przedstawimy wam propozycje, jak najlepiej spędzić czas w miejscu, do którego jedziecie. Zaproponujemy miejsca warte odwiedzenia i miejsca, które można pominąć. Damy wam rady na temat czasu, który możecie spędzić odwiedzając te miejsca, najlepsze czasy do odwiedzenia i ceny przy założeniu, że jest opłata za wstęp.

Szacowanie kosztów pobytu

Szacowany koszt całej podróży, z wyszczególnionymi lotami, biletami, lokalnymi środkami transportu, biletami na żywność i atrakcje.

Dbanie o was podczas podróży

W przypadku, gdy podczas podróży jakiekolwiek plany będą musiały zostać zmienione lub jeśli zdecydujecie, że chcecie zmienić niektóre szczegóły swojej podróży, dajcie nam znać, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby stało się to rzeczywistością. Będziecie  mogli cieszyć się wakacjami, podczas gdy my zajmiemy się zmianami w waszym planie. W zależności od wybranej opcji skontaktujemy się z Wami w ciągu 12-24 godzin  poprzez SMS, e-mail lub inny środek komunikacji, który będzie odpowiedni dla Was.

Informacje przed wyjazdem

Informacje dotyczące formalności wizowych, szczepień i najlepszego ubezpieczenia podróżnego.

Mały przewodnik

Informacje na temat lokalnych zwyczajów, które pomogą lepiej przygotować się do różnych poznania kultuy i lokalnych norm. Jest to również opis i krótka historia miejsc, które zamierzacie odwiedzić. Ale także ostrzeżenia o miejscach i rzeczach, których należy unikać, aby podróż była bezpieczna od początku do końca.