2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:
2766 Longwood Court, Costa Mesa, CA | Tel.: (714) 249-3966
Język:

LOS ANGELES – 1 DZIEŃ i LAS VEGAS – 1 DZIEŃ

0
Send Us An Enquiry
Send Us An Enquiry
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

938

LOS ANGELES – JEDEN DZIEŃ i LAS VEGAS – JEDEN DZIEŃ

Dzień 1 – Los Angeles:

O godzinie 10 rano spotkanie w hotelu lub miejscu zakwaterowania i rozpoczęcie zwiedzania.

Dzień rozpoczniemy od Hollywood, gdzie przespacerujemy się Aleją Gwiazd, zobaczymy Chinese Theatre (możliwość zwiedzania środka kina za dodatkową opłatą oraz z wcześniejszą rezerwacją), Dolby Theatre (możliwość zwiedzania środka kina za dodatkową opłatą oraz z wcześniejszą rezerwacją) a także zatrzymamy się w największym i najlepiej zaopatrzonym sklepie z pamiątkami – LaLaland. Następnie udamy się na punkt widokowy skąd zobaczymy słynny znak Hollywood z bliska. Stamtąd pojedziemy do Griffith Observatory – planetarium z polskim akcentem znanego w wielu filmów i seriali. Kolejny punkt to spacer po jednej z najbardziej “instagramowych” ulic – Melrose Ave z przerwą na lunch i zdjęcie z symbolem Los Angeles czyli skrzydłami. Dzień zakończymy w Beverly Hills, spacerem po najdroższej ulicy świata czyli słynnym Rodeo Drive oraz zdjęciem pod znakiem Beverly Hills.

Powrót do hotelu o godzinie 18:00.

Dzień 2 – Las Vegas:

Wcześnie rano wylot do Las Vegas. Na miejscu wynajęcie samochodu i przejazd przez malowniczą pustynię Mojave do  jednego z największych cudów natury – Wielkiego Kanionu Kolorado. Zapierające dech widoki na zachodnią część najsłynniejszego kanionu świata (West Rim). Zwiedzanie trzech punktów – Eagle Point, Guano Point i Hulapai Ranch. Dla chętnych przejście po Skywalk. W drodze powrotnej przystanek na największej zaporze w USA – Hoover Dam. Przejazd do światowej stolicy hazardu Las Vegas. Zwiedzanie kasyn oraz nocna wycieczka po Las Vegas – udział w spektaklach na otwartym powietrzu. Kolacja i nocleg. Wylot do Los Angeles w godzinach porannych.

Szczegóły organizacyjne

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamań, kradzieży, zagubienia itp. Nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach itp. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy są ubezpieczeni zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę. 1.000.000. Za dodatkową opłatą klient może ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego, schorzeń nabytych przed i w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych.

Uwagi dodatkowe

Biuro zastrzega sobie prawo do zmiany programu i zmiany kolejności zwiedzania w zależności od pogody i warunków rezerwacji oraz z powodu nieprzewidzianych okoliczności. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowanie w pełni programu wycieczki z powodu wydarzeń niezależnych od organizatora.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Imię i nazwisko
5 travellers are considering this tour right now!